BAIRNSFATHER DISTILLERY

4 položek celkem
vanilka
699 Kč

Pro mnoho lidí to bude poprvé v životě, kdy ochutnají doopravdy přírodní vanilku z lusků. Bohužel vanilka je druhý nejdražší kořen na světě a potravinářský průmysl užívá uměle...

Kód: 3696
peprmint
389 Kč

Poctivá obdoba tolik oblíbené "zelené". Průzračný destilát ze skutečné Máty Peprné.

Kód: 3699
51f5550b03841e35cd73225535b9e6c3
199 Kč

Jesenická Bylinná  je klasický horský likér. Kvůli menšímu obsahu cukru, nemůže být označena jako "likér". Neužíváme glukózový sirup jako velké likérky, ale dražší bílý cukr....

Kód: 3190
Jesenická bylinná 0,1l
85 Kč

Jesenická Bylinná je klasický horský likér. Kvůli menšímu obsahu cukru nemůže být oficiálně označena jako "likér". Na její výrobu se nepoužívá glukózový sirup, který často...

Kód: 3193

Ruční výroba nejkvalitnějších alkoholických nápojů ze 100% přírodních surovin a neupravené kojenecké vody z podzemního pramene. Od roku 1992 vyrábíme hlavně bylinné likéry a alkoholické nápoje s jením jediným cílem: být nejkvalitnější, používat nejčistější líh, vodu a byliny. Naše výrobky exportujeme do celého světa a konzumují se tam, kde lidé poznají, co to je kvalita a rozdíl mezi ručně vyráběnými likéry z bylin a průmyslovou výrobou lihovin z trestí a barviv.

HISTORIE FIRMY

Naše firma Bairnsfather Family Distillery s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 26.srpna 1991. Původní název firmy byl Sdružení pro výrobu a odbyt likérů s.r.o.. Jednatelem byl Martin Šebor a společnost měla další přezdívky např. Likérka Krásná Lípa nebo Sebor Distillery. 

V roce 2003 Martin Šebor kontaktoval Kyle Bairnsfather, zakladatelem značky “Sebor Absinth”, s nabídkou nákupu 50% podílu ve firmě a školení ohledně ruční výroby alkohlických nápojů s léčivými bylinami a 100% přírodních surovin. Krátce poté Martin Šebor zemřel, a různí podvodníci začali tvrdit různé lži o jejich spolupráci. Bohužel do dnešního dne se některé kriminální společnosti vydávají za naši společnost, nebo následníky firmy Martina Šebora. Dávejte proto pozor! 

Kvůli krásné přírodě Jesenicka, našemu domu v Horním Domašově a velmi měkké vodě z našeho podzemního pramene jsme plánovali stěhování likérky do nové budovy na našem pozemku hned pod Červenohorským Sedlem. Na konci léta 2006 jsme začali kopat základy a v srpnu 2007 jsme stáčeli první várku Bairnsfather Absinth v nové likérce. 

Začali jsme vyrábět nové nápoje z léčivých bylin a našli nové obchodní partnery. Pěstujeme různé léčivé byliny v kamenných zahrádkách kolem likérky, aby naši návštěvníci mohli vidět a cítit, co pijí v našich výrobcích. 

Dnes nabízíme exkurze pro ty, které zajímají přírodní výrobky. Zdrojem pro naše výrobky jsou recepty pro lékarníky a drogisty z doby, kdy se lidé léčili z přírodního zdroje: bylinných macerátů a tinktur, které jsou základem našich likérů. Chceme připomenout dnešní společnosti, že původním důvodem pro pití likérů bylo zlepšení svého zdraví, a proto v Česku říkáme při přípitku “Na zdraví”. 

Pokud se staráte o kvalitu potravin, které konzumujete, naše výrobky jsou tu pro Vás. Nejčistější líh, neupravená horská kojenecká voda a léčivé byliny zaručují výjmečné alkoholické nápoje pro Vaši ochutnávku.