O nás

Jsme nadšenci do kvalitního jídla a pití. Zároveň fandíme všem výrobcům, kteří své produkty připravují s patřičnou láskou a poctivostí. Proto jsme se rozhodli vytvořit internetový obchod, který bude sdružovat poctivé výrobky a kvalitní čaje i kávu. Vybere si u nás každý milovník kvality - od výběrových čajů, přes výbornou kávu až po pralinky nebo lahodný med. Zároveň vedeme kavárnu, kde můžete většinu zboží ochutnat. 

Kavárna Na Kopečku vznikla na místě známé Lachovy cukrárny na Svatém Kopečku, která oslazovala návštěvníkům poutního místa život již od roku 1888! My jsme se rozhodli v tomto duchu pokračovat, malinko jsme kavárnu zútulnili, zmodernizovali a budeme doufat, že se k nám budete rádi vracet.

Jednou z věcí, která přidává na atmosféře kavárny a my si ji opravdu vážíme, je výhled na Olomouc. Buďto přímo od stolu kavárny nebo ze střešní letní terasy, což v centru města nemůžeme zažít nikde. Olomouc jako na dlani, a to z zcela nového úhlu.

Většina zboží  z našeho internetového obchodu, které je skladem, se nachází i v kavárně. Můžete si ho přijít prohlédnout, popřípadě ochutnat. Nabízíme bezplatné vyzvednutí objednaného zboží přímo v kavárně.

Ať už si vyberete zde nebo se za námi přijedete do kavárny podívat, tak věříme tomu, že s naším výběrem budete spokojeni!

Petra Bárová a Pavel Čep