Tyčinka Lískový ořech čokoláda multipack 20x33g
Kód: 12479Detailní popis produktu
Řemeslná čokoláda a ořechy? Sázka na jistotu. Ale my jsme to posunuli ještě o kousek dál.
Vzali jsme poctivě pražené arašídy a lískové ořechy, přidali jemně sladký čekankový sirup s vlákninou, pufovanou quinou pro křupnutí a porci řemeslné mléčné čokolády z pravých kakaových bobů.
Výsledkem je parádně vyvážená tyčinka bez lepku, která dodá energii i dobrou náladu.
Chutná jako hříšně dobrá čokoládová pochoutka, ale přitom v ní nenajdete žádné zbytečnosti – jen kvalitní suroviny a chuť, která se vám dostane pod kůži.
🎒 Skvělá na výlet, do práce nebo jen tak ke kávě.
🍫 S čokoládou, kterou si sami vyrábíme..
💛 Bez konzervantů, lepku a přidaného cukru.
Složení:
Arašídy, lískové ořechy (25‚9 %), čekankový sirup, mléčná čokoláda 51% (Kakaové máslo, třtinový cukr, kakaové boby, sušené plnotučné mléko) 6 %, pufovaná quinoa, lněné semínko, kakaový prášek, třtinový cukr, sůl.
Výživové údaje na 100 g výrobku:
Tuky 36,4 g
Nasycené MK 5,1 g
Sacharidy 21,5 g
Z toho cukry 9,5 g
Vláknina 18,3 g
Bílkoviny 15,2 g
Sůl 0,1 g
Alergeny:
Může obsahovat stopy sezamu a ostatních skořápkových plodů. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Spotřebujte do 30 dní od otevření.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Čokolády a svačinky |
---|---|
Hmotnost: | 0.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.