Sada esenciálních olejů pro koncentraci, povzbuzení a studium

Kód: 10880
Neohodnoceno
498 Kč 411,57 Kč bez DPH
Skladem

Představujeme vám tři osvědčené esence, které vám pomohou oživit mysl a zvýšit pozornost, aniž byste museli sahat po další kávě.

S námi se práce stane hrou!

Praktická krabička s esenciálními oleji pro koncentraci, povzbuzení a studium. Obsahuje oleje: máta peprná, rozmarýn a citronela.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je pátek, tři odpoledne, venku horko a vy sedíte za počítačem. Mírně řečeno už vám to nepíše ani nepočítá. Kofein selhal, matcha taky, ale vy se potřebujete ještě soustředit, abyste mohli prásknout do bačkor! Tak co vyzkoušet 3 ověřené esence, díky kterým ožije mysl i pozornost a vy si budete jen užívat, jak vám jde práce od ruky?

Připravily jsme pro vás mátu peprnou, citronelu a rozmarýn v praktické papírové krabičce.

Máta peprná je známá svou schopností posilovat koncentraci a paměť, je vhodná při vyčerpání a migréně. pomůže poskytnout úlevu při zažívacích potížích, tudíž je vhodná na stav poobědového útlumu. Tradičně byla máta považována za vizionářskou bylinu, která pozvedá ducha.

Rozmarýn je spolehlivým partnerem pro rozproudění energie a krevního oběhu, pomůže zlepšit koncentraci, paměť a celkově posiluje organismus. Je vhodný při apatii, únavě a nervovém vyčerpání. Od starověku je rozmarýn ceněný pro svoji schopnost zvyšovat soustředěnost, rozveselit a pozvednout odvahu.

Citronela Celkově tonizuje centrální nervový systém a povzbuzuje ducha. Pomáhá při napětí, únavě, vyčerpání a stresu. Podporuje koncentraci a uvolňuje psychické napětí.

V našem praktickém papírovém cestovním balení najdete i doporučené způsoby použití.

Přestože jsou to možné výhody esenciálních olejů, je vhodné provést alergický test před jejich použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: