Růže

Kód: 10611
Neohodnoceno
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem

Luxusnější esence a péče o tělo i duši?

Přesně to čekejte od růže.

Esenciální olej je opravdu vzácný, proto ho nabízíme v 5ml skleněné lahvičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 % esenciální olej Růže stolistá, 5 ml

Složení: Rosa Centifolia Flower Extract, Geraniol*, Citral*, Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Farnesol*.  * - přírodního původu

Původ

Růže pochází z Asie a existuje přibližně 250 odrůd růží a přes 10 000 různých hybridů. Řecká básnířka Sapfo nazvala růži „královnou květin“. Jemná sladkost jejího aroma a významná terapeutická hodnota jí zajistily mimořádné postavení v lékařství a voňavkářství dávných civilizací Peršanů, Egypťanů, Indů, Řeků a Římanů.

Exkluzivní výrazná vůně růže stolisté je léčivá a má velmi široké rozpětí účinků. Přesvědčte se. 

Blahodárné účinky na tělo

Růžový olej může pomoci při ženských obtížích: nepravidelné, bolestivé a silné menstruaci, neplodnosti a přechodu. Společně s levandulí usnadňuje porod. Harmonizuje srdce, léčí horkost i záněty, chladí a reguluje játra a zlepšuje tok žluči. Díky své chladné a vlhké povaze je vhodný při péči o spálenou, citlivou a vysušenou pokožku. Růže stolistá se využívá i v kosmetice, proto ji můžete přidat do svého krému či masážního oleje. Silice pomáhají zmírňovat ekzémy a pečují o suchou pleť, která trpí na vrásky. 

Blahodárné účinky na duši

Tento typicky dámský olej pomáhá nalézt vnitřní ženskou sílu a je uznávaný jako afrodiziakum. Soucitný aspekt růže se projevuje skrze její schopnost léčit emocionální rány. Také pomáhá pracovat s traumatem z týrání, ubližování, ztráty či odmítnutí. Celkově zlepšuje náladu a posiluje ducha. 

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek.  Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

 

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Hmotnost: 0.038 kg
Ingredience: Rosa Centifolia
Objem: 5 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: