Pačule

Kód: 10653
Neohodnoceno
185 Kč 152,89 Kč bez DPH
Skladem

Pro uzemnění a zklidnění je tu bohatá a hluboká vůně spodních tónů.

Taková, co zafixuje nejen parfém, ale i vaše klidné nervy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% esenciální olej Pačule, 10 ml

Složení: Pogostemon Cablin Leaf Oil

Původ

Olej získáváme parovodní destilací mladých listů a výhonků stálezeleného keře vyskytujícího se zejména v Indonésii, Malajsii, Indii a jižní Číně. Pro své fixační vlastnosti se pačule používá ve voňavkářství. Je jedním z mála esenciálních olejů, jejichž kvalita se stářím zvyšuje.

Silice snižují úzkosti a podporují koncentraci. Mají protizánětlivé účinky, a když je správně užijete, objevíte i ty afrodiziakální.

Blahodárné účinky na tělo

Pačuli má schopnost pomáhat při léčbě kožních problémů, včetně ekzému, akné, lupénky a oparů. Může být užitečná pro obnovu pokožky po zraněních, jako jsou jizvy, oděrky a ranky. Je zvláště užitečná při ochablé imunitě, kdy přepracování a chronická úzkost vedou k náchylnosti na infekce. Má antiseptické účinky na zažívací ústrojí, což může být užitečné při průjmech, otravách, zvracení a nevolnosti. Zároveň se hodí na péči o suchou pleť, celulitidu a strie. 

Blahodárné účinky na duši

Uzemňuje a stabilizuje mysl vyčerpanou nadměrným přemýšlením a a rozebíráním starostí. Olej z pačule kombinuje afrodiziakální efekt s antidepresivním účinkem. Může pomoci těm, kteří trpí impotencí, frigiditou a sexuální úzkostí. Potlačuje příliš aktivní intelekt a stimuluje smysly, takže je ideální pro duševně aktivní jedince žijící v napětí a oddělení od smyslových rozkoší a tvořivého vyjádření.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek. Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Hmotnost: 0.045 kg
Ingredience: Pačuli
Objem: 10 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: