Basilur

 

stažený soubor (1)

Jedná se o jednu z nejmladších a zároveň nejrychleji rostoucích firem zpracovávajících čaj na území Srí Lanky. Tato firma při výrobě zachová tradiční postupy zpracování čaje, avšak používá při tom nejmodernější technologie, které zaručí čerstvost a kvalitu všech produktů.

Velký důraz je kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků. Všechny tyto metody jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (ISO, HACCP). Společnost samozřejmě vlastní i tzv. Lion Logo, které zaručí tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu čaje. V současné době společnost vyrábí přes 230 delikátních čajových produktů, z nichž jsou téměř všechny vyrobeny ortodoxní metodou. Nejsilnějšími stránkami této společnosti je důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu čajových směsí. Zejména díky této kombinaci společnost sbírá pravidelně ocenění v oblasti výroby čaje.

Další silnou stránkou je, že všechny sypané čaje mají znovu uzavíratelné obaly, díky kterým je možno čaj opakovaně neprodyšně uzavírat. Ve svém sortimentu má společnost Basilur Tea Export černé čaje, černé čaje s příchutí, zelené čaje, zelené čaje s příchutí, ovocné čaje a bylinné čaje, jak v podobě sypané, tak i porcované. Samozřejmostí jsou 100% přírodní suroviny.

MY SI MYSLÍME, ŽE SE JEDNÁ O NEJVÍCE KVALITNÍ ČAJ DOVÁŽENÝ K NÁM.

kvalitní lístek - nákup na burze ( nedrží čaj na skladě) - čaj uzavřen ( bez slunečního svitu a nevětrá) - NEJVYŠŠÍ KVALITA

recenze mluví za vše: 

https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10016834-tajemstvi-pestovani-caje-na-sri-lance

https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10017047-cejlonsky-caj-jak-probiha-burza-cajovych-listku-a-dalsi-zpracovani-v-tovarne