Mandarinka

Kód: 10638
Neohodnoceno
185 Kč 152,89 Kč bez DPH
Skladem

Milujete ovoce předvánoční pohody, šťavnaté a svěží?

Připomínejte si ho kdykoliv během roku a nechte aromaterapii mandarinkou, aby uvedla vše v harmonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% esenciální olej Mandarinka, 10 ml

Složení: Citrus Retikulata Peel Oil, Limonene*, Linalool*.  * - přírodního původu

Původ

Název „mandarinka“ je odvozen od slova „Mandare“, což je původní název ostrova Mauricius, odkud byly mandarinky dováženy. Do Evropy se mandarinka dostala poměrně pozdě, až začátkem 19.století. Patří mezi nejžádanější esenciální oleje a není divu. Olej získáváme lisováním za studena z kůry čerstvých plodů mandarinkovníku.

Uvolnit napětí, zklidnit zažívání, dát vše do pohody a kam patří. To si od mandarinky můžete směle přát.

Blahodárné účinky na tělo

Mandarinka je známa pro svou schopnost regulovat zažívání a podporovat funkci střev, což může pomoci při pálení žáhy, žaludeční neuróze a nevolnosti. Má potenciál pomoci ulevit od migrény a svalových křečí. Mandarinka také pomáhá při prevenci strií.

Blahodárné účinky na duši

Jde o nejúčinnější harmonizátor dětské psychiky. Rozptyluje úzkost, depresi, melancholii a smutek. Uvolňuje psychické napětí a pomáhá při nespavosti.

Použití 

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek.  Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence.

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Hmotnost: 0.045 kg
Ingredience: Mandarinka
Objem: 10 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: