LODOS 1930 světlý

Kód: 3408
Značka: LODOS
1 452 Kč 1 200 Kč bez DPH
Skladem

Je jen málo chvil, kdy se můžeme alespoň na chvíli vrátit do doby, kdy za nás vše nedělaly stroje a žili jsme spolu, ne vedle sebe. Příprava kávy v ručním kávomlýnku mezi ně patří. Zkuste a uvidíte sami.

yp: Ruční mlýnek
Materiál: Dřevo / Kov
Barva: Buk, světlý / Zlatá
Výrobce: Lodos

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrázek je pouze ilustrativní - mlýnek má ve skutečnosti nad šuplíčkem stříbrný nápis Lodos.

Ruční kávomlýnek klasického střihu s otevřenou násypkou je vhodný pro ty, kdo již mají s ručním mletím kávy zkušenost a vědí, jak zacházet s mlýnkem, kde kávová zrna nejsou kryta víčkem.

Přednosti tohoto krásného a elegantního mlýnku? Pevné dřevěné tělo, odolný mlecí strojek s mlecími kameny z oceli a zárukou 10 let na opotřebení, široká a dobře dostupná násypka z mosazi – Lodos 1930 využijete pro velmi časté mletí kávy, i při použití několikrát denně vydrží dlouhá desetiletí bez viditelného opotřebení dřevěných částí či mlecích kamenů z kalené oceli. Přitom je prakticky bezúdržbový. Stačí občas zvenku otřít, zvnitřku vyfoukat zbytky kávy.

Jako všechny dřevěné mlýnky Lodos je i model 1930 vyráběn s velkým podílem ruční práce, pro spojování jednotlivých dřevěných dílů se přitom už více než 90 používá stále tentýž postup – cinkový spoj zdobený intarzií. Kávomlýnek Lodos 1930 má jednoduché a plynulé nastavování hrubosti mletí – otočte regulační maticí pod kličkou a umelete kávu dostatečně jemnou pro pravé italské espresso i hrubší do french pressu či dripperu.

Ruční kávomlýnek Lodos 1930 v kostce:

  • 10 let dlouhá záruka na mlecí mechanismus
  • Dřevěné tělo je vyrobeno tradičním postupem – cinkovým (zub na zub) spojem
  • Z kvalitního bukového dřeva, kovové části jsou vyvedeny ve zlatém či stříbrném odstínu
  • Plynulé nastavení hrubosti mletí – od velmi hrubého po velmi jemné
  • Tradiční český výrobek, vyrobeno v tuzemsku

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na kávu
Hmotnost: 1 kg