Kalendárium 06 Červen Cévy

Kód: 10964
Neohodnoceno
680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Skladem

Směs příznivě působí na cévní a žilní systém.

Dávkování: užíváme 2 x denně jednu čajovou lžičku kapek do 3 dl vlažné vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: voda, líh 40% obj., extrakt ze směsi bylin ( gotu-kola, jínan dvoulaločný, komonice lékařská bělotrn kulatohlavý, bakopa - brahmí), plodů (morušovník černý, dřín obecný, černý bez, borůvka černá, angrešt srstka, slivoň švestka, šípková růže)

Balení: obsahuje 3 lahvičky kapek po 50 ml

Směs bylin a plodů v kapkách obsažená příznivě působí na cévní a žilní stěny, podporuje normální průtok krve a přirozenou krvetvorbu. Rovněž blahodárně účinkuje na kontrolní centra našeho těla: - Hypothalamus (mezimozek) - centrální počítač našeho těla, řídí a kontroluje přívod energie ke každé žláze, orgánu či části těla, prakticky jakákoli duševní i tělesná funkce nebo činnost je jím určitým způsobem přímo či nepřímo ovlivňovaná a kontrolována.

Hypofýzu (podvěsek mozkový) - kontroluje tělesnou teplotu, vodní hospodářství těla, produkci hormonů. Dostává signály z hypothalamu a následně dává impulsy ostatním částem organismu.

Epifýzu (šišinka) - orgán, kde se zpracovávají veškeré smyslové informace, je to naše spojení mezi světem okolo a tím, co se odehrává v našem mozku (rozhraní mezi makrokosmem a mikrokosmem (člověka) a posléze se objevuje na monitoru naší mysli. Šišinka má spojení se všemi psychickými schopnostmi. Rovněž produkuje hormonu melatonin, bez kterého bychom nespali. Funkci šišinky můžeme také popsat slovy - rozhraní mezi hmotnou a duchovní stránkou člověka.

Doplňkové parametry

Kategorie: KÚRY
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: