Elixír - Kouzlo lásky

Kód: 4583
Neohodnoceno
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Elixír vášně - směs působí afrodiziakálně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování: pro navození uvolněné atmosféry vypít obsah lahvičky (popř. se o něj rozdělit s partnerem) a zapít 2 dl vody

Složení: yzop lékařský, dobromysl obecná, kotvičník zemní, skořicovník čínský, fenykl obecný, anýz vonný, líh

Balení: 40 ml

Byliny v kapkách obsažené mají prohřívající a afrodiziakální účinky, celkově uvolňují a navozují milostnou atmosféru.

Herbář obsažených bylin:

ANÝZ OBECNÝ

  
Anýz obecný

LÉČIVÉ ÚČINKY

Anýz je jedno z mála koření, které tlumí bolesti. Dále podporuje vykašlávání a odstraňuje žaludeční nevolnosti a nadýmání. Obsažená silice zvyšuje vylučování trávicích enzymů, což má vliv na celou škálu trávicích potíží. Výborný je také jako doplněk při střevních chřipkách, protože tlumí zvracení. Příznivé účinky tohoto koření se přenášejí do mateřského mléka, jehož tvorbu anýz rovněž podporuje. Anýz je rovněž výborný při očních chorobách.

FENYKL OBECNÝ

  
Fenykl obecný

LÉČIVÉ ÚČINKY

Fenyklová semena ředí hlen a podporují jeho vykašlávání. Dále působí příznivě při žaludečních a střevních obtížích, zmírňují nadýmání a křeče, povzbuzují chuť k jídlu. U kojících žen podporují tvorbu mateřského mléka.

SKOŘICOVNÍK ČÍNSKÝ

  
Skořicovník čínský

LÉČIVÉ ÚČINKY

Skořice má silné dezinfekční a antibiotické působení. Můžeme ji používat při nachlazení, chřipce, angíně, nechutenství, zažívacích potížích, průjmu i nadýmání. Skořice podporuje prokrvení, proto se osvědčila při únavě i potížích s revmatismem. Připisují se jí i výrazné afrodiziakální účinky.

KOTVIČNÍK ZEMNÍ

  
Kotvičník zemní

LÉČIVÉ ÚČINKY

Kotvičník harmonizuje ženské i mužské pohlavní orgány a působí jako silné afrodiziakum, proto se mu také říká „rostlinná viagra“.

DOBROMYSL OBECNÁ

  
Dobromysl obecná

LÉČIVÉ ÚČINKY

Tato rostlina je věrná svému jménu, protože při delším pravidelném podávání působí jako antidepresivum, zlepšuje náladu a celkově posiluje celý organismus. Hořčiny z dobromysli podporují vylučování žluči, zmírňují žaludeční a střevní potíže. Čaj z oregana oslazený medem je účinným odhleňovacím prostředkem proti kašli. Rostlina je velmi rozšířená v lidovém léčitelství při léčbě ženských onemocnění jako prostředek zastavující krvácení, zvláště u porodu, dále podporuje laktaci.

YZOP LÉKAŘSKÝ

LÉČIVÉ ÚČINKY

Yzop má řadu léčivých účinků na lidský organismus. Posiluje žaludek, podporuje trávení a stimuluje imunitu. Dále rozpouští hleny, likviduje choroboplodné zárodky, posiluje oční purpur. Yzop rovněž stimuluje libido, proto jej můžeme použít jako přírodní afrodiziakum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: