Elixír - Harmonie

Kód: 4592
Neohodnoceno
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Elixír vyrovnanosti – směs bylin navozuje vnitřní klid a celkovou rovnováhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování: užíváme 1 x denně jednu čajovou lžičku elixíru do 3 dl vlažné vody

Složení: pelargónie růžová, levandule lékařská, dobromysl obecná, vrbka úzkolistá, meduňka lékařská, líh

Balení: 40 ml

Byliny v kapkách obsažené celkově zklidňují, zlepšují psychické rozpoložení, nastolují vnitřní klid a pohodu. Rovněž příznivě působí na činnost srdce, cévní a žilní systém.

Herbář obsažených bylin:

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ

  
Meduňka lékařská

LÉČIVÉ ÚČINKY

Meduňka uklidňuje nervovou soustavu a tím i psychiku, tiší migrény. Velmi kladně také působí při poruchách spánku, melancholii, zhoršené paměti a celkové labilitě. Dále posiluje a povzbuzuje srdíčko, snižuje krevní tlak a srovnává nepravidelný tep. Tiší záchvaty kašle, podporuje trávení, uvolňuje křeče v žaludku a koliky.

VRBKA ÚZKOLISTÁ

  
Vrbka úzkolistá

LÉČIVÉ ÚČINKY

Tato rostlina pomáhá při pocitech psychického napětí, stresu, tísně, úzkosti, migrénách. Dále působí protizánětlivě, chrání sliznice a u mužů je výbornou prevencí, ale i léčbou potíží s prostatou.

DOBROMYSL OBECNÁ

  
Dobromysl obecná

LÉČIVÉ ÚČINKY

Tato rostlina je věrná svému jménu, protože při delším pravidelném podávání působí jako antidepresivum, zlepšuje náladu a celkově posiluje celý organismus. Hořčiny z dobromysli podporují vylučování žluči, zmírňují žaludeční a střevní potíže. Čaj z oregana oslazený medem je účinným odhleňovacím prostředkem proti kašli. Rostlina je velmi rozšířená v lidovém léčitelství při léčbě ženských onemocnění jako prostředek zastavující krvácení, zvláště u porodu, dále podporuje laktaci.

LEVANDULE LÉKAŘSKÁ

  
Levandule lékařská

LÉČIVÉ ÚČINKY

Levandule působí jako výborný uklidňující prostředek, pomáhá při vnitřním neklidu, vypětí, stresu. Dále zlepšuje trávení, působí antibioticky a močopudně.

PELARGÓNIE RŮŽOVÁ

  
Pelargónie růžová

LÉČIVÉ ÚČINKY

Pelargónie celkově zklidňuje, zlepšuje psychické rozpoložení, navozuje vnitřní klid, dále pak čistí cévy od usazenin, posiluje činnost srdce, chrání sliznice a působí antisepticky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: