Elixír - Divoké Jeseníky

Kód: 4586
Neohodnoceno
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Elixír mládí - směs ozdravuje a omlazuje organismus.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování: užíváme 1 x denně 1 lžičku elixíru do 3 dl vlažné vody

Složení: bršlice kozí noha, ptačinec žabinec, kopřiva dvoudomá, smetánka lékařská, jitrocel kopinatý, popenec břečťanovitý, máta peprná, sléz lesní, líh

Balení: 40 ml

Byliny v kapkách obsažené mají výrazné detoxikační působení, celkově ozdravují organismus a jsou učiněným elixírem mládí.

HERBÁŘ OBSAŽENÝCH BYLIN:

SLÉZ LESNÍ

  
Sléz lesní

LÉČIVÉ ÚČINKY

Květy slézu zmírňují záněty v dutině ústní a hrdle, dále léčí, chrání a regenerují sliznice a pokožku. Prospívají při zánětech dýchacích orgánů, chrapotu, žaludku, dvanáctníku, střev. Rovněž výrazně rozpouští hleny a napomáhají tak jejich vykašlávání.

MÁTA PEPRNÁ

  
Máta peprná

LÉČIVÉ ÚČINKY

Máta je silný antiseptický prostředek, který můžeme používat při nachlazení i jako uklidňující lék při neuralgických bolestech. Je velmi vhodná i pro seniory, jelikož pomáhá otvírat mozkové ucpávky, čistí cévy, uklidňuje při stavech úzkosti a strachu. Dále také snižuje křeče cév, léčí koliky jater, ledvin a žaludku, zlepšuje činnost slinivky, zahání nevolnost a mořskou nemoc. Rovněž celkově uklidňuje a posiluje organismus. Známé jsou také dobré účinky na pohlavní impotenci mužů a frigiditu žen.

POPENEC BŘEČŤANOVITÝ

  
Popenec břečťanovitý

LÉČIVÉ ÚČINKY

Popenec podporuje trávení a látkovou výměnu. Má silné protizánětlivé účinky, především v močovém, trávicím a dýchacích ústrojí. Dále detoxikuje a regeneruje játra. Má výrazné protirevmatické působení. Zevně se hodí k obkladům při zánětlivých a kožních neduzích.

JITROCEL KOPINATÝ

  
Jitrocel kopinatý

LÉČIVÉ ÚČINKY

Jitrocel kopinatý má protizánětlivý, hojivý a tišící účinky. Úspěšně rozpouští hleny a působí jako přírodní antibiotikum. Dále podporuje trávení, ošetřuje střeva, pomáhá hojit žaludeční vředy a je vhodný i při léčbě Crohnovy nemoci.

SMETÁNKA LÉKAŘSKÁ

  
Smetánka lékařská

LÉČIVÉ ÚČINKY

Smetánka je vynikajícím prostředkem pro čištění krve, má opravdu silné detoxikační působení, dále pomáhá regenerovat játra, žlučník, slinivku, podporuje trávení a růst červených krvinek. Rovněž snižuje krevní tlak a podporuje krevní oběh, tak i zlepšuje činnost srdce.

KOPŘIVA DVOUDOMÁ

  
Kopřiva dvoudomá

LÉČIVÉ ÚČINKY

Kopřiva má cenné čistící, detoxikační a močopudné vlastnosti, za které vděčí vysokému obsahu draslíku a flavonoidů. Tato léčivka rovněž posiluje imunitní systém a podporuje krvetvorbu, celkově tonizuje a povzbuzuje metabolismus, má antivirové působení, podporuje hojení ran, má silné protialergické působení, zvyšuje aktivitu enzymatické činnosti a zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů.

PTAČINEC ŽABINEC

  
Ptačinec žabinec

LÉČIVÉ ÚČINKY

Tato rostlina má silné detoxikační působení a používá se jak vnitřně tak i zevně při léčbě nejrůznějších kožních chorob (lupénka, ekzémy, mykózy, kopřivka, akné). Dále je účinným diuretikem neboli močopudným prostředkem. Rovněž zastavuje krvácení, zmírňuje revmatické potíže a výborně rozpouští hleny. Při zevním použití je vynikající jako obklad na zanícenou kůži, kožní neduhy, bolavé klouby a svaly.

BRŠLICE KOZÍ NOHA

  
Bršlice kozí noha

LÉČIVÉ ÚČINKY

Bršlice je silně močopudná. Výborně odvádí z těla kyselinu močovou a chloridy, což může pomoci lidem trpícím revmatismem a dnou. Dále je vhodná k léčbě nejrůznějších otoků a vodnatelnosti. Působí rovněž i spasmolyticky, utlumuje křeče břicha a napomáhá správné funkci střev.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: