Cedr

Kód: 10617
Neohodnoceno
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem

Co jiného na krizi než vůni z horského a statného stromu, který dorůstá do ohromné výšky.

Má silné kořeny jako borovice a sladce výraznou až kafrovitou vůni. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 % esenciální olej Cedr, 10 ml

Cedrus Deodara Wood Oil

Původ

Původní libanonský cedr sloužil po staletí ke stavbě chrámů, lodí a paláců na celém Středním východě. Byl symbolem hojnosti, plodnosti a duchovní síly. My ho získáváme parovodní destilací cedrového dřeva a věříme v jeho moc.

Cedr patří do spodních tónů, často se využívá jako fixátor parfémů a má silné účinky, kterými dokáže harmonizovat duši při těch nejtemnějších myšlenkách a obavách. 

Blahodárné účinky na tělo

Cedr je spojován se silnými sedativními a antiseptickými účinky. Používá se jako podpůrný prvek při zánětech močového měchýře, močových cest a při infekcích dýchacích orgánů jako je bronchitida a kašel. Předpokládá se, že může být vhodný pro zmírnění bolestí v dolní části zad a při břišních křečích s opakujícími se průjmy. Může být vhodný na lymfatické masáže, zejména na celulitidu nebo otoky. Cedr využijete i v péči o mastnou pokožku a na zánětlivé akné. 

Blahodárné účinky na duši

Balzamická vůně pomáhá utišit psychické vypětí, harmonizuje duši a dodává jí neochvějnou sílu v dobách krize. Stabilizuje vědomou mysl a pomáhá odolávat náhlým událostem a silným emocím. Posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku, dodává jistotu a pomáhá při problémech s koncentrací.

Použití

Nakapejte 3 až 5 kapek esence do vody v aromalampě či do difuzéru, pohodlně se usaďte a inhalujte. Zkrátka si to udělejte pěkné. 

Nedoporučujeme esenci v těhotenství a u dětí do 2 let.

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: