BIO Molekuly života 10ml, 10ml, 30g

Kód: 11036
Neohodnoceno
4 199 Kč 3 470,25 Kč bez DPH
na objednávku

Připraveno k užití v jednom měsíci s přípravou nálevůBIO esenciálním olejem k přímé aromaterapii a potíráním bolestivých nebo zánětlivých míst a s BIO NO stress kapkami, naším patentovaným produktem k celkové regeneraci těla, mysli i duše celostní cestou funkční medicíny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ 

NO STRESS kapky s BIO Levandulí Chodouňskou

Berete je buďto při atace - tedy je li smutno, zle, úzkost, deprese nebo nespavost 4 kapky na jazyk.

Po 10 denní kúře se budete cítit nejen plni síly a energie, ale mysl i duše bude zklidněná a vaše tělo pocítí harmonii a úlevu.

Pokud si kapky pořizujte jako začátek dynamické regenerace nervové soustavy, kapete 3 kapky denně na jazyk NEBO do 1dl vody.

Doberete celé balení a necháte pracovat neurotransmitery, neuropeptidy, CNS a tělo a mysl i duši v harmonii. :)

Pak doporučujeme tuto kúru 2 x za rok, případně před náročnou cestou, operačním výkonem nebo po něm, před zkouškami, nutností vysoce podat výkon a soustředit se.

Po kúrě s NO stress kapkami můžete pokračovat už jen pitím čaje z BIO Levandule Chodouňské a přímou aromaterapií s BIO esenciálním olejem.

Pečujete o nervovou soustavu i mikrobiom celostně.

BIO Molekuly života
BIO Molekuly života

POUŽITÍ

BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii

Při fyzickém a psychickém vyčerpání kapejte 5 kapek do 1dl studené nebo vlažné vody a vypijte. Do hodiny dojde k úlevě.

Při potřebě pomoci, prevenci dětem před spaním, případně zklidněním vetřete pár kapek do kůže na vnitřních zápěstích rukou a na spánky krouživými pohyby a nechte působit.

Pro aromaterapii v aromalampě škoda používat. Doporučujeme vypít 5 kapek v 1dl vody při atace, bolesti hlavy nebo nespavosti a vetřít do kůže na tepnách vnitřních rukou a spánků. 

POUŽITÍ 

BIO Levandule Chodouňská „naše modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům

Příprava při prevenci a člověka bez obtíží:  2 čajové lžičky vylouhujeme v hrnku 0,5l horké vody max. 70–80°C. Stačí vodu ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Doporučujeme pro lepší imunitu a zklidnění mysli, těla a duše 14 denní kúru ráno a večer. 

Příprava pro člověka s nízkým tlakem: 2 lžičky na 0,5l horké vody maxim 70–80°C. Stačí vodu ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Maximálně jeden šálek denně. Při pocitu slabosti, motolice, vynechte na jeden až dva dny, a následující den pokračujte. Doporučujeme pít po 12.00 kdykoliv.

Příprava při prevenci a člověka s vyšším krevním tlakem:  2 čajové lžičky vylouhujeme v hrnku 0,5l horké vody maxim 70–80°C. Stačí vodu ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Čaj pijeme dvakrát denně. V případě, že chceme měnit chutě, doporučujeme u těchto obtíží, ráno pít BIO Earl Grey nebo BIO Zelený čaj s Levandulí při střevních obtížích a večer stejným způsobem připravit BIO Levandulový čaj, který navíc podpoří Imunitu a klidný spánek, pomůže s úzkostí i depresemi a smutkem. 

Ideální kůra pro psychiku, imunitu a nespavost či úzkost: měsíc - doporučujeme 2 x denně - dopoledne a večer.

Doporučená doba louhování:

Při nižším tlaku 8 minut. Při vyšším tlaku 10 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Levandulové údolí
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: