24 Životabudič

Kód: 3370
Neohodnoceno
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Plody, kořeny a zelený čaj v kapkách obsažené mají silné povzbuzující a posilující účinky, čímž pomáhají při únavě, přepracovanosti a nejrůznějších slabostech.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto tinkturu z blahodárných plodů, kořenů a zeleného čaje se hodí mít doma po ruce. Zelený čaj i klanopraška čínská mají antioxidační schopnosti a podporují správné fungování imunity. Klanopraška má také adaptogenní účinky, díky kterým se člověk snáze vyrovná se stresovými situacemi a dosáhne lepší duševní pohody. Zelený čaj pak podporuje správnou činnost srdce, rovnováhu střevní mikroflóry a spolu s klanopraškou podporují také správné trávení.

Jak tinkturu používat?

Dávkování: 

  • Užívejte 2x denně 1 lžičku kapek ve 3 dl vlažné vody. Doporučená denní dávka odpovídá 75 mg čerstvé hmoty každé složky.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Tento doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování:

  • Tinkturu skladujte na klidném místě, mimo přímé sluneční světlo a mimo zdroje elektromagnetického záření (PC, mobilní telefony).
  • Případný zákal tinktury není na závadu.

Jak konkrétní byliny pomáhají?

Klanopraška čínská (schizandra) má antioxidační a adaptogenní účinky - pomáhá snazší adaptaci na nestandardní stresové podmínky. Přispívá také správnému trávení, pročišťování a funkci jater. Podporuje normální funkci dýchacího systému a přispívá také duševní pohodě. 

Zelený čaj má antioxidační schopnosti, podporuje správnou činnost srdce, metabolizmus lipidů a přispívá správné rovnováze střevní mikroflóry. Pomáhá také normálnímu fungování cévního systému, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Kromě toho přispívá také orálnímu zdraví a pružnosti cév.

Směs dodává energii a vitalitu.

Tuto tinkturu z blahodárných plodů, kořenů a zeleného čaje se hodí mít doma po ruce. Zelený čaj i klanopraška čínská mají antioxidační schopnosti a podporují správné fungování imunity. Klanopraška má také adaptogenní účinky, díky kterým se člověk snáze vyrovná se stresovými situacemi a dosáhne lepší duševní pohody. Zelený čaj pak podporuje správnou činnost srdcerovnováhu střevní mikroflóry a spolu s klanopraškou podporují také správné trávení.

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU NA PRODEJNĚ.

Nařízení komise EU č. 432/2012, nám neumožňuje uvádět léčivé účinky našich doplňků na lidský organismus.

Dávkování: tinktura se užívá 2 x denně jedna lžička kapek do 3 dl vlažné vody

Složení: klanopraška čínská, eleuterokok ostnatý, maralí kořen, zelený čaj, líh

Balení: 50ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: