23 Imunita a paraziti - Hřebíček, pelyněk, kurkuma, dubová kůra, zázvor, černý kmín

Kód: 3367
33 hodnocení
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Exotického koření a byliny v kapkách obsažené likvidují parazity, čímž pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost organismu ve skvělém stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto tinkturu ze sedmi druhů blahodárných bylin a koření s antioxidačními účinky se hodí mít doma po ruce. Byliny pochází z valné většiny ze samosběru ve volné přírodě, případně z vlastní bylinné zahrádky výrobce. Pelyněk, kurkuma, zázvor i hřebíček propůjčují kapkám svou schopnost posilovat imunitu a pomáhat tělu v obraně proti vnějším vlivům a parazitům. Přispívají také správnému trávení a prokrvení těla. Každá z obsažených složek má své unikátní účinky, o kterých si můžete přečíst o pár řádků níže.

Jak tinkturu používat?

Dávkování: 

  • Užívejte 2x denně 1 lžičku kapek ve 3 dl vlažné vody. Doporučená denní dávka odpovídá 50 mg čerstvé hmoty každé složky.
  • Výrobce doporučuje užívat tinkturu ideálně po dobu cca 2 měsíců. To odpovídá vykapání čtyř 50ml lahviček po sobě (1 x ročně).
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Tento doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování:

  • Tinkturu skladujte na klidném místě, mimo přímé sluneční světlo a mimo zdroje elektromagnetického záření (PC, mobilní telefony).
  • Případný zákal tinktury není na závadu.

Jak konkrétní byliny pomáhají?

Hřebíčkovec vonný se řadí k antioxidantům, pomáhá správnému prokrvení a činnosti kardiovaskulárního systému. Podporuje chuť k jídlu a trávení. Pomáhá také ke správné funkci dýchacího systému.

Pelyněk pravý má antioxidační účinky a posiluje přirozenou obranyschopnost organizmu. Pomáhá také udržovat normální hladinu cukru v krvi, přispívá emocionální rovnováze, dobré náladě a relaxaci. Podporuje správné trávení, normální stav kloubů a správnou funkci oběhové soustavy.

Kurkuma dlouhá podporuje chuť k jídlu a správné trávení. Pomáhá také k normální činnosti jater. Oddenek kurkumy podporuje správnou cirkulaci krve, a tedy činnost kardiovaskulárního systému. Má také antioxidační vlastnosti a podporuje přirozenou obranyschopnost. Pomáhá správné činnosti nervové a dýchací soustavy, přispívá ke správnému stavu pokožky, kostí a kloubů.

Zázvor lékařský má antioxidační a protizánětlivé působení a posiluje přirozenou obranyschopnost těla. Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost kariovaskulárního a dýchacího systému a přispívá správnému trávení.

Černucha setá (černý kmín) pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi.

Skořicovník čínský osvěží tělo a přispívá správnému trávení. Pomáhá také udržovat normální hladinu glukózy v krvi.

Směs likviduje parazity.

Tuto tinkturu ze sedmi druhů blahodárných bylin a koření s antioxidačními účinky se hodí mít doma po ruce. Byliny pochází z valné většiny ze samosběru ve volné přírodě, případně z vlastní bylinné zahrádky výrobce. Pelyněk, kurkuma, zázvor i hřebíček propůjčují kapkám svou schopnost posilovat imunitu a pomáhat tělu v obraně proti vnějším vlivům a parazitům. Přispívají také správnému trávení prokrvení těla.

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU NA PRODEJNĚ.

Nařízení komise EU č. 432/2012, nám neumožňuje uvádět léčivé účinky našich doplňků na lidský organismus.

Dávkování: tinktura se užívá 2 x denně jedna lžička kapek do 3 dl vlažné vody

Složení: hřebíčkovec vonný, pelyněk pravý, kurkuma dlouhá, zázvor lékařský, černucha setá, skořicovník čínský, dubová kůra, líh

Balení: 50ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: