21 Detoxikace - KOŘENOVÉ KAPKY PRADĚD

Kód: 3361
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem

Detoxikace organismu.

Tuto tinkturu z blahodárných bylin se hodí mít doma po ruce. Byliny pochází z valné většiny ze samosběru ve volné přírodě, případně z vlastní bylinné zahrádky výrobce. Lahvička obsahuje výluh účinných látek z kořene kopřivy, smetánky lékařské a hořce. Smetánka dodává tinktuře antioxidační a detoxikační účinky, pomáhá pročistit organizmus a podporuje správnou funkci močových cest, trávení, žaludku a jater. Kopřiva, bohatá na minerály a železo, podporuje funkci ledvinodvodňuje a posiluje přirozenou obranyschopnost těla.

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU NA PRODEJNĚ.

Nařízení komise EU č. 432/2012, nám neumožňuje uvádět léčivé účinky našich doplňků na lidský organismus.

Dávkování: tinktura se užívá 2 x denně jedna lžička kapek do 3 dl vlažné vody

Složení: kopřivy dvoudomé, smetánky lékařské, hořce žlutého, líh

Balení: 50ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto tinkturu z blahodárných bylin se hodí mít doma po ruce. Byliny pochází z valné většiny ze samosběru ve volné přírodě, případně z vlastní bylinné zahrádky výrobce. Lahvička obsahuje výluh účinných látek z kořene kopřivy, smetánky lékařské a hořce. Smetánka dodává tinktuře antioxidační a detoxikační účinky, pomáhá pročistit organizmus a podporuje správnou funkci močových cest, trávení, žaludku a jater. Kopřiva, bohatá na minerály a železo, podporuje funkci ledvin, odvodňuje a posiluje přirozenou obranyschopnost těla.

Jak tinkturu používat?

Dávkování: 

  • Užívejte 2x denně 1 lžičku kapek ve 3 dl vlažné vody. Doporučená denní dávka odpovídá 100 mg čerstvé hmoty každé složky.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Tento doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování:

  • Tinkturu skladujte na klidném místě, mimo přímé sluneční světlo a mimo zdroje elektromagnetického záření (PC, mobilní telefony).
  • Případný zákal tinktury není na závadu.

Jak konkrétní byliny pomáhají?

Kopřiva dvoudomá je bohatá na minerály a železo a podporuje přirozený stav kostí, vlasů a nehtů a působí protizánětlivě. Pomáhá také správné činnosti cévní soustavy, podporuje nervovou a duševní rovnováhu, koncentraci a intelektuální aktivitu. Přispívá vylučování vody z organizmu, správné funkci ledvin, kardiovaskulárního systému a posiluje přirozenou obranyschopnost. Osvěžuje tělo a dodává mu vitalitu, pomáhá také ke správnému stavu kloubů.

Smetánka lékařská má antioxidadční a detoxikační účinky a pomáhá vylučování škodlivin z těla a správné funkci močových cest. Působí také jako prebiotikum a stimuluje trávení, přispívá ke správné činnosti žaludku a jater.

Doplňkové parametry

Kategorie: TINKTURY
Hmotnost: 0.15 kg