Svatá bylina Matrix 40g

Kód: 7101
Neohodnoceno
123 Kč 101,65 Kč bez DPH
Skladem

Směs ručně sbíraných listů a květů naší vlastní odrůdy technického konopí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážená sypaná směs mladých lístků a květů odrůdy konopí bohaté na CBD, další kanabinoidy, silice, terpeny, flavonoidy a alkaloidy.
Je pěstována v Rychlebských horách, bez použití pesticidů a herbicidů, hnojena pouze přírodními druhy hnojiv. Listy a květy jsou sbírány ručně, před plným uzráním semen a do směsi pro intenzivnější prožitek použita ve velkých kouscích. 

Má relaxační a uvolňující účinky. Při vhodném zpracování může pomáhat při různých zdravotních obtížích, uvolňovat a doporučuje se také pro relaxaci a klidný spánek.

Složení

Konopný list a květ vybrané odrůdy technického konopí.

Použití

Jedná se o produkt zemědělské prvovýroby. Určeno k různorodému dalšímu zpracování.

Udržitelnost

Pěstování našich rostlin se obejde bez použití "chemických" úprav. Zemina byla pouze hnojena chlévskou mrvou a dalšími biopreparáty a v průběhu růstu rostlin nebylo použito žádných postřiků. Veškeré námi vypěstované produkty laboratorně testujeme na přítomnost těžkých kovů a mikrobiální kontaminaci, aby výsledný produkt neobsahoval jakékoli nežádoucí kontaminanty.

Upozornění a skladování

Skladujte v suchu. Neslouží jako náhrada pestré stravy.
Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. V případě pociťování subjektivních zdravotních obtíží při náhodném požití se poraďte s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVATÝ SEDLÁČEK konopné produkty
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: