VS Rychleby

1 položek celkem
Felixír 250 ml lahev v tubusu
125 Kč

Prémiový bylinný sirup FELIXÍR je vyladěn ze čtvero různých domácích plodů. U každého plodu, který používáme při ladění chuti, známe osobně jeho sběrače. Každá jedna bobule...

Kód: 3504

Představuje se společnost VS Rychleby s.r.o.

 

Společnost VS Rychleby s.r.o. byla založena v roce 2010 dvěma zakladateli Ing Lukášem Vohanakou a Ing. Miroslavem Přibylem. Hlavními důvody pro založení firmy VS Rychleby byl silně rostoucí trend na trhu s přírodními produkty a vize vyrábět kvalitní a přírodní produkty. Hlavní produkcí jsou tradiční bylinné sirupy vyráběné dle původní receptury, balené léčivé byliny a mošty. Odbyt firma zajišťuje přes vlastní podnikovou prodejnu ve Velké Kraši u Jeseníku a přes 30 menších obchodů. 

Jako lokalita provozovny byla zvolena oblast Rychlebských hor, konkrétně obec Velká Kraš, která je vzdálena cca 24,6 Km (30 min. autem) od okresního města Jeseníky. Tato lokalita se vyznačuje odlehlou, nedotčenou a drsnou krajinou ideální pro sběr bylin. Firma získala regionální značkou JESENÍKY originální produkt®. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku a vazbu na region Jeseníků, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. 

Hlavní vizí konceptu produkce je uzavřený systém, který umožňuje hlídat kvalitu výroby a surovin, termíny dodávky. Tento systém se skládá ze sběru plodů a bylin vlastními zaměstnanci, sušení plodů a bylin ve vlastní automatické sušárně o rozloze 100m2, zpracování plodů a bylin v poloautomatickém provozu, prodeje ve vlastní podnikové prodejně vč. e-shopu a vlastních skladovacích prostor.