Michler Green 44% 0,7l

Kód: 4973
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem

Michler Green je jednou ze tří variant unikátních ginů (Genuine, Orange, Green).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Albert Michler Gin Green

Kombinuje typické výhody London Dry Gin, Distilled Gin a Genever. Macerační okurky v posledních sedmi destilačních krocích. Intenzivní okurková příchuť, která odlišuje Alberta Michlera Gin Green a dodává mu nezaměnitelnou individualitu.

Láhev - jedinečný, krásný, originální a moderní design. Tmavé sklo chrání drahocenný destilát před světlem. Jeho originální design, historické viktoriánské písmo kombinuje odkaz na původní a moderní luxusní podobu dneška. Toto umělecké dílo dotváří barva 24karátového zlata na lahvi.

Rostliny - Rostliny Alberta Michlera Gina jsou ručně vybírány, aby omezily jakékoli nečistoty a zajistily, že jsou použity pouze ty nejkvalitnější přísady.

Ingredience - Albert Michler Gin je destilován pomocí patnácti tajných bylin a koření, včetně vzácných ingrediencí a rostlinného původu ze staré receptury, aby vytvořil charakteristický chuťový profil ginu. Patří mezi ně horská rostlina s příchutí podobnou černému rybízu a pelyněk slezský s ostrou květinovou notou. Místní pramenitá voda, čerstvá jablka, nechybí ani pomerančová kůra, citrusové plody a různá zelenina, jako je okurka, použitá pro maceraci a další vybrané přísady zvyšují čistotu a hladkost ginu.

Ochutnávkové poznámky - Výrazný nos ginu nejprve získá jemné jalovcové aroma s podtónem borovice horské a dalších bylinných tónů. Chuť je složitá, ale nápadně jemná; s květinovými, ovocnými a kořeněnými příchutěmi, které si můžete vychutnat jak přímo, tak v koktejlu.

Gin - Albert Michler Gin je ručně vyrobený destilovaný gin o 44% alkoholu, vyrobený z pečlivě vybraných ingrediencí, aby zachytil podstatu slezských hor. Inspirován průkopnickým duchem Alberta Michlera v 19. století. Albert Michler Gin je vytvořen pro jednotlivce, kteří rádi objevují nové příchutě, barmany, kteří mají rádi dobrodružství s inovativními přísadami, a pro náročné bonvivany, kteří se snaží rozšířit své obzory. Destilace probíhá v Německu, což je jedinečná metoda v sedmi fázích pod dohledem toho nejlepšího z nejlepšího palírny Franka Brauna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regionální likérky
Hmotnost: 1.4 kg