UPOZORNĚNÍ: Všechny objednávky budou z důvodu dovolené expedovány 25. října. Děkujeme za pochopení.

Hydráček Herbalka 50ml

Kód: 5717
Akce Tip
Značka: Herbalka
460 Kč 380,17 Kč bez DPH
Skladem

Jak už název napovídá, Hydráček je určen obzvláště na dehydratovanou a tedy vysušenou pleť. Poslouží ale také na nepříjemný ekzém, lupénku a další kožní “neplechu”. Naneste jej na postižené místo, jemně vmasírujte a nechte přírodu léčit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ajaj, suché ruce, tvrdé lokty, nohy jako “sušínka”… A že ještě nemáte Hydráčka? Hydráček je určen především na dehydratovanou pleť, která je bývá častokrát provázaná s kožními komplikacemi jako je vyrážka, ekzém či lupénka. I na tato onemocnění vám můžeme hydráček s klidným srdcem doporučit. Naneste jej na suché či postižené místo a jemně vmasírujte.

Allantoin je organická sloučenina na bázi močoviny. Přirozeně se nachází v některých rostlinách (kostival lékařský, jírovec) a v moči většiny savců, kromě vyšších primátů a člověka. V nižších koncentracích má hydratační účinky, v koncentracích vyšších se používá jako surovina ve výrobcích spíše s hojivým s keratolytickým účinkem (schopnost odstraňovat zrohovatělou kůži). V krémech podporuje růst nových kožních buněk.

Hydráček vyrábíme jen z osmi surovin. To je jeden ze zásadních rozdílů, mezi komerčními výrobky a těmi “domácími”. Nepoužíváme žádnou zbytečnou chemii.

Hydráček je to ideální hydratační krém na aknózní pleť. Nečekejte parfemaci. Hydráček voní opravdu velice jemně po květové růžové vodě.

Náš sortiment je vhodný pro všechny milovníky přírody, bez rozdílu věku a velice oblíbený je především u zákazníků s atopickým ekzémem, akné, lupenkou a dalšími kožními problémy.
Domácí ručně šlehané krémy, jsou skvělou alternativou pro všechny ty, kteří na sebe nechtějí patlat chemii a mají stejně tak jako my, vztah k naší milované matičce Zemi.
U atopického ekzému a ostatních kožních obtížných, doporučujeme naše krémy kombinovat s našimi mýdly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herbalka
Hmotnost: 0.15 kg